/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Fazekas Ervin Férfi Fejér Megyei Bajnokság

hun_fej 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
40 Fehérvár KC Real Margit 2023/01/11 20:10 99-73
(24-14,34-16,23-14,18-29)
MKOSZ Sportcentrum Horváth Andreasz, Poór Tamás
34 Dunaújvárosi Sárká. Ôsfehérvár 2023/01/13 19:10 84-93
(23-24,36-20,12-21,13-28)
Gárdonyi Géza Görög-katolikus Általános Iskola Tornaterme Horváth Andreasz, Béndek Gábor Miklós
41 Eco Lux Vadmalacok 2023/01/13 21:10 61-105
(15-23,11-28,17-31,18-23)
MKOSZ Sportcentrum Poór Tamás, Tóth Bence
42 Vasöntöde KC Ôsfehérvár 2023/01/16 20:10 63-66
(13-16,24-11,18-13,8-26)
MKOSZ Sportcentrum Horváth Andreasz, Szőcs Péter
45 Fehérvár KC Vadmalacok 2023/01/23 20:10 71-85
(18-15,22-28,16-22,15-20)
MKOSZ Sportcentrum KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás
47 Eco Lux Vasöntöde KC 2023/01/27 21:10 49-125
(11-24,9-32,10-34,19-35)
MKOSZ Sportcentrum Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós
51 Vasöntöde KC Dunaújvárosi Sárká. 2023/01/30 20:10 84-64
(22-15,17-13,22-20,23-16)
MKOSZ Sportcentrum KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence

Fazekas Ervin Férfi Fejér Megyei Bajnokság

hun_fej 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
49 Vadmalacok Várpalota 2023/02/01 20:10 MKOSZ Sportcentrum Molnár Tamás, Szőcs Péter
44 Dunaújvárosi Sárká. Fehérvár KC 2023/02/03 19:10 Gárdonyi Géza Görög-katolikus Általános Iskola Tornaterme Horváth Andreasz, Szőcs Péter
52 Real Margit Eco Lux 2023/02/03 21:10 MKOSZ Sportcentrum Béndek Gábor Miklós, KOCSIS JÓZSEF
53 Ôsfehérvár Vadmalacok 2023/02/06 20:10 MKOSZ Sportcentrum Horváth Andreasz, Béndek Gábor Miklós
54 Fehérvár KC Várpalota 2023/02/08 20:10 MKOSZ Sportcentrum Nagy-Pál Petra, Szőcs Péter
55 Real Margit Vasöntöde KC 2023/02/10 21:10 MKOSZ Sportcentrum KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence
56 Eco Lux Dunaújvárosi Sárká. 2023/02/10 21:10 MKOSZ Sportcentrum Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós

Alba Regia Megyebajnokok Tornája - Eredmények - Férfi

hun_tor_alb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
1 Vadmalacok Komáromi Kémények 2022/10/22 10:00 80-55
(20-15,22-10,15-15,23-15)
MKOSZ Sportcentrum Molnár Tamás, Szőcs Péter
2 9700ingatlan Gödöllői SK 2022/10/22 11:45 59-49
(15-13,11-5,15-14,18-17)
MKOSZ Sportcentrum Nagy-Pál Petra, Molnár Tamás
4 Komáromi Kémények Gödöllői SK 2022/10/22 15:15 66-80
(13-19,14-18,18-21,21-22)
MKOSZ Sportcentrum Magyari Viktor, Horváth Andreasz
5 Vadmalacok 9700ingatlan 2022/10/22 17:00 58-72
(20-19,9-8,14-19,15-26)
MKOSZ Sportcentrum Magyari Viktor, Horváth Andreasz

Alba Regia Megyebajnokok Tornája - Eredmények - Női

hun_tor_alb 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
3 Old Girls Young Girls 2022/10/22 13:30 26-34
(5-5,6-10,5-6,10-13)
MKOSZ Sportcentrum Nagy-Pál Petra, Szőcs Péter

Thuróczy Nóra Női Fejér Megyei Bajnokság

whun_fej 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
5 Young Girls Siófok 2022/12/07 20:10 91-35
(26-8,24-9,19-8,22-10)
MKOSZ Sportcentrum Poór Tamás, KOCSIS JÓZSEF
3 Ajka Young Girls 2022/12/13 18:30 41-47
(15-12,11-12,9-16,6-7)
SZPA-KOSÁRLABDACSARNOK Fülöp András, Sebesi Gábor
4 Old Girls VESC 2022/12/14 20:10 58-51
(15-15,16-8,20-14,7-14)
MKOSZ Sportcentrum Horváth Andreasz, Poór Tamás
9 Young Girls Old Girls 2022/12/19 20:10 58-50
(11-16,12-11,11-13,24-10)
MKOSZ Sportcentrum Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós
18 Siófok Old Girls 2023/01/23 17:45 51-88
(16-12,10-28,15-26,10-22)
Krúdy Szakközépiskola Horváth Andreasz, Szőcs Péter
16 VESC Ajka 2023/01/25 19:15 38-56
(15-12,10-24,7-10,6-10)
Veszprémi Egyetem Tornacsarnok Mónus Péter, Prieger Mihály
17 Young Girls VESC 2023/01/30 20:10 76-53
(18-8,25-17,22-16,11-12)
MKOSZ Sportcentrum Horváth Andreasz, Szőcs Péter

Regionális Fiú Serdülő, Fejér

hun_fej_rfs 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
17 Alba Fehérvár/B Dunaújvárosi Sárká. 2023/01/15 12:00 109-44
(35-1,24-12,28-15,22-16)
Gárdonyi Géza Görög-katolikus Általános Iskola Tornaterme Szőcs Péter, Poór Tamás
16 Dunaújvárosi Sárká. TSE Basket U14 2023/01/15 13:45 51-79
(11-14,7-26,11-24,22-15)
Gárdonyi Géza Görög-katolikus Általános Iskola Tornaterme Szőcs Péter, Poór Tamás
3 TSE Basket U14 Alba Fehérvár/B 2023/01/15 15:30 64-86
(9-26,21-18,14-22,20-20)
Gárdonyi Géza Görög-katolikus Általános Iskola Tornaterme Szőcs Péter, Poór Tamás
4 Alba Fehérvár/C Dunaújvárosi Sárká. 2023/01/16 17:00 45-90
(14-20,17-14,4-31,10-25)
Gárdonyi Géza Görög-katolikus Általános Iskola Tornaterme Béndek Gábor Miklós, Tóth Bence
5 Alba Fehérvár/B Dávid Kornél KA/C 2023/01/17 15:30 115-47
(29-15,35-8,22-6,29-18)
Alba Regia Sportcsarnok Horváth Andreasz, Tóth Bence
18 Dávid Kornél KA/C Alba Fehérvár/C 2023/01/19 19:00 77-39
(13-8,23-12,17-11,24-8)
Bory Jenő Általános Iskola Szőcs Péter, Tóth Bence
15 Dávid Kornél KA/C Alba Fehérvár/B 2023/01/24 19:00 39-73
(10-15,6-18,10-30,13-10)
Bory Jenő Általános Iskola Horváth Andreasz, KOCSIS JÓZSEF

Regionális Fiú Serdülő, Fejér

hun_fej_rfs 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
19 Alba Fehérvár/C Alba Fehérvár/B 2023/01/31 15:30 Alba Regia Sportcsarnok Béndek Gábor Miklós, Tóth Bence
12 Dávid Kornél KA/C Dunaújvárosi Sárká. 2023/01/31 19:00 Bory Jenő Általános Iskola Koller István, Szőcs Péter
10 Dávid Kornél KA/C TSE Basket U14 2023/02/02 19:00 Bory Jenő Általános Iskola KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás

Tabellák

Alapszakasz -

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Ôsfehérvár 11 1.00 22 11 0 870 613
2 Vasöntöde KC 12 0.88 21 9 3 1037 789
3 Vadmalacok 9 0.83 15 6 3 757 667
4 Fehérvár KC 9 0.78 14 5 4 754 740
5 Várpalota 8 0.69 11 3 5 579 541
6 Real Margit 9 0.61 11 2 7 646 669
7 Dunaújvárosi Sárkányok 9 0.61 11 2 7 714 788
8 Eco Lux 9 0.50 9 0 9 387 937

Alapszakasz -

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Young Girls 4 1.00 8 4 0 272 179
2 Old Girls 4 0.88 7 3 1 254 216
3 Ajka 3 0.67 4 1 2 153 143
4 VESC 3 0.50 3 0 3 142 190
5 Siófok 2 0.50 2 0 2 86 179

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu